Fotografia kobieca
Zapraszam Cię na sesję, która odmieni Twoje spojrzenie na siebie, która będzie czymś więcej niż tylko zdjęciem. Sesje kobiece są bardzo indywidualne - nie ma dwóch takich samych, tak jak i nie ma dwóch identycznych kobiet ;) Mogą być podarunkiem od kogoś, jak również dla kogoś; mogą być potrzebą chwili lub chęcią zatrzymania tego wyjątkowego momentu na zawsze; mogą też być prezentem dla samej siebie i swojej duszy!
Każdy powód jest ważny. Dbanie o swoją duszę i pielęgnowanie szczęścia jest czymś, co daje nam siłę i pozytywne spojrzenie na siebie i innych, na świat i na życie. Chcę, abyś mogła poczuć się wyjątkowo i pięknie nie tylko w dniu sesji, ale również w każdym następnym - bo pewna siebie kobieta to piękna kobieta, która lśni! (przeczytaj więcej...)

Jeśli jesteś tu pierwszy raz, zapraszam Cię na moją stronę. Rozgość się na blogu z lampką wina lub czymś co sprawi Ci przyjemność.
Jesteś gotowa na spotkanie przy kawie lub sesję?
Jeśli masz pytania czekam na Twoją wiadomość! Do zobaczenia!
OFERTA SPECJALNA DLA CIEBIE
Jeśli sesja kobieca to Twoje marzenie, możesz skorzystać z tego kuponu aby otrzymać prezent do sesji! W zależności od Twoich potrzeb i pakietu, który wybierzesz, otrzymasz dodatkowo:
+ dwa ujęcia z sesji w wersji cyfrowej w Pakiecie Standard lub Premium
lub
Wysokiej jakości wydruk wybranego ujęcia z sesji w dużym formacie!
(format A4 lub A3 w Pakiecie Standard lub Premium)
Napisz, umów swoje spotkanie i dowiedz się więcej o pełnej ofercie.


Aby skorzystać z oferty zabierz ze sobą kupon na spotkanie ze mną.
Kupon nie podlega wymianie, nie podlega spieniężeniu.
Kupon ważny do sierpnia 2020r.
Kupon jest jednorazowy.

Back to Top